fbpx
Skip to content

Tworzymy podróże wyzwalając pozytywne emocje w ludziach

Nazywam się Beata Koziarska i od ponad 20 lat spełniam marzenia uczestników wyjazdów incentive, czyli wyjazdów nagrodowych, które organizuję dla pracowników lub klientów firm, zabierając ich w podróże po całym świecie. Zajmuję się programami motywacyjnymi i nagrodowymi, które dają inspirację do działania i rozwoju poprzez kreowanie wspólnych emocji i wspomnień z podróży. Taka idea daje niesamowite efekty.

Programy te zawsze są oparte o nietuzinkowe atrakcje i przeżycia, dopracowanie programu w każdym szczególe, drobne akcenty, komfort pobytu, unikalne miejsca, które tworzą niezapomniany klimat, działanie na wszystkie zmysły, spotkanie z mieszkańcami, wchodzenie w lokalną kulturę, docieranie do miejsc poza ogólnym nurtem turystycznym, niedostępne dla ‘zwykłego’ turysty z biura podroży.

Teraz tymi doświadczeniami pragnę się podzielić z wszystkimi osobami, które chcą doświadczać takich emocji i takiego świata. Tymi, które chcą ‘doświadczać podróży’ a nie ‘jechać na wycieczkę’, które chcą ‘doświadczać odkrywania, danego miejsca, poznawania, smakowania i przeżywania emocji. Tworzenia swoich wspomnień z podróży, które dadzą im motywację do działania na kolejne miesiące.

EMOVEO Travel Experience to odpowiedź na te potrzeby i idealny produkt dla tych uczestników moich wyjazdów, którzy mówili: „Super był ten wyjazd, szkoda, że nie mogę dzielić tych wrażeń z rodziną, partnerem, przyjaciółmi, bo ich tu nie ma”. Teraz to jest możliwe, możesz zabrać ich na kameralny wyjazd w takiej jakości i w takim duchu, jak był Twój wyjazd incentive! Najbardziej zależy nam więc na tym, aby odkryć przed Wami urok odwiedzanych miejsc, poznać ich istotę, zrozumieć odmienność.

W naszych programach stawiamy na kontakt z kulturą, na lifestyle, sztukę, architekturę i lokalny koloryt, staramy się jeść jak rdzenni mieszkańcy, regionalny street food albo lokalne potrawy w najlepszej restauracji w mieście, albo zabierzemy Cię do lokalnego domu i będziemy przygotowywać lokalne dania razem z mieszkańcami, a do tego degustujemy lokalne wina i inne lokalne trunki. Poznajemy w praktyce zastosowanie lokalnych składników i przypraw, a nasze wyprawy będą więc Wam się kojarzyć z zapachami i smakami, tworząc silną pamięć sensoryczną.

Jesteśmy przy tym bardzo wrażliwi na dobrostan przyrody, zwierząt i zrównoważony rozwój turystyki, więc w naszych programach nie znajdziesz aktywności, które wykorzystują zwierzęta do pracy (np. jazda na słoniach, pływanie z delfinami), lub przyczyniają się do degradacji środowiska. Jeśli jest taka okazja, wspieramy działania lokalnych organizacji ratujących naszą planetę. Tam, gdzie to możliwe, zachęcamy do picia wody kranowej, z użyciem butelek z filtrem, zamiast jednorazowych butelek z plastiku. Na wyjazdy przygotowujemy dla Was wszystkie informacje w postaci aplikacji mobilnej, aby ograniczyć zużycie papieru.

Unikamy bardzo turystycznych miejsc, za to pokazujemy autentyczną stronę destynacji, czy to bliska, europejska, czy dalsza, egzotyczna, nasze programy wpisują się w nurt slow travel i experiential travel – dajemy Wam nacieszyć się miejscem, przeżyć te chwile i zapamiętać te emocje.

Zdajemy sobie też sprawę, że po trudach dnia, niejednokrotnie w upale, czy deszczu, wieczorem należy się uczestnikom komfortowy wypoczynek, dlatego utrzymujemy standard miejsca noclegu na poziomie minimum 4* (wg naszej subiektywnej oceny, niezależnie od lokalnej standaryzacji), proponujemy, w miarę możliwości lokalne, kameralne obiekty, butikowe hotele, lodges, pousadas, miejsca często historyczne, albo wręcz wtopione w naturę lub oddające charakter lokalnej architektury, w dobrej lokalizacji.

Oferta nasza dedykowana jest dla wymagających osób, oczekujących jakościowego serwisu, jak również komfortu świadczeń, preferujących podróż w małych kameralnych. Te założenia znajdują odzwierciedlenie w cenie wyjazdu, bo jakość ma swoją cenę, ale możesz być pewien, że staramy się jak najlepiej wypełnić naszą misję poszukiwania wyjątkowych miejsc i „the best value for money”.

Niektóre wyjazdy są oferowane wyłącznie dla osób dorosłych (18+lat), ceniąc ich komfort i w innych zapraszamy rodziny z młodzieżą od 12+ lat.

Co jeszcze powinniście wiedzieć?

Za nami ponad 20 lat doświadczenia w programowaniu takich doświadczeń. Wiele podróży prowadzimy osobiście, a nasi opiekunowie grup – to doświadczeni piloci turystyczni, podróżnicy, pasjonaci, dodatkowo niejednokrotnie instruktorzy nurkowania, instruktorzy jazdy konnej, profesjonalni fotografowie.

Na miejscu współpracujemy ze sprawdzonymi, lokalnymi przewodnikami, którzy naprawdę mają coś wartościowego do przekazania. Do tego posiadamy wszystkie licencje i gwarancje wymagane polskim prawem przy organizacji zagranicznych wyjazdów turystycznych.

Odpowiedzi na wiele innych pytań znajdziecie w naszych FAQ.

Zapraszamy Was do zapoznania się z naszymi propozycjami wypraw i podróży. Czekamy na wasze zgłoszenia!

Jeśli któryś z programów Ci się podoba, a nie pasują Ci daty i masz grupę przyjaciół / rodzinę chętnych na taki wyjazd, napisz do nas, przygotujemy dla Was spersonalizowaną ofertę, dopasowując się do Waszych preferencji.

 

Posiadamy Licencję Organizatora Turystyki nr 2437

Certyfikat gwarancji ubezpieczeniowej

Posiadamy Certyfikat Dobrych Praktyk

Polskiej Organizacji Turystycznej

w kategorii Turystyka Zrównoważona